خدمات برش واترجت

مجموعه تکنوکات در کنار تولید دستگاه و پمپ های واترجت و واردات قطعات مصرفی و لوازم جانبی واترجت، از سال 1390 در زمینه خدمات برش واترجت در ابعاد 2 در 3.5 متر مشغول به فعالیت می باشد و هم اکنون با تجهیز کارگاه به دستگاه سی ان سی برش واترجت با ابعاد 6 متر در 2.3 متر و با فشار 4200 بار خدمات برش به صنعتگران و ارگان های متقاضی را گسترده کرده و پیشرفت بخشیده است.

دستگاه برش واترجت مجموعه تکنوکات هر گونه متریالی را با دقت بسیار بالا (0.1 تا 0.5 میلیمتر بسته به ضخامت و پیچیدگی طرح) برش میدهد که این مساله نیاز ماشین سازان محترم به ماشین کاری های متعدد را کاهش داده و بر کیفیت نهایی محصول و کاهش هزینه های فرآیند ماشین سازی تاثیرگذار است.

با توجه به سرد بودن ماهیت این برش، سطح برش دچار پدیده "ناحیه متاثر از گرما" (HAZ) نشده، و در نتیجه هیچ منطقه ای از متریال در حال برش دچار تنش حرارتی نخواهد شد. همچنین به دلیل کم بودن کرف (KERF) یا همان گپ برش مابین قطعات، امکان اجرای طرح های پیچیده و هنری مانند معرق سنگ و نماها به راحتی امکان پذیر است.

از متریال های معمول در این نوع برش میتوان به انواع زیر اشاره کرد:

فلزات: فولاد، چدن، استیل، مس، برنج، برنز، آلومینیوم، تیتانیوم، هاردوکس،انواع آهنربا و سایر فلزات رنگین.

غیر فلزات: پلی آمید، پلی اتیلن، پی وی سی، پلی کربنات، انواع فیبرها (اعم از نخ دار و ساده)، انواع لاستیک، فوم، شیشه، آینه، سرامیک، سنگ، پلکسی گلس و ...

همچنین تکنوکات با کادری مجرب و با دانش و تکنولوژی روز در زمینه تولید انواع معرق سنگ و سرامیک در خدمت عزیزان سازنده و انبوه ساز می باشد.

شعار ما : سریعترین زمان تحویل، نازلترین قیمت در بازار و بهترین کیفیت و دقت  


نمونه برش های انجام شده در مجموعه تکنوکات

                          


جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر به صفحه اینستاگرام ما مراجعه فرمایید